Nite – v ponuke máme nite rôznych farbách a hrúbkach  v širokej farebnej škále.  Nosnú ponuku  tvoria nite od spoločnosti Amann Group značky:

 ASPO  120 v návinoch 100m,500m a 1000m polyesterové. Univerzálne nite pre domácnosť. Vhodné na šitie všetkého druhu textilných materiálov z prírodných, zmesových aj plne syntetických vlákien. Nit ASPO je vysoko pevná, odolná voči oderu, baktériám a pliesniam, je stálogarná . Doporučená sila ihly čm 70-90

 ASPO 30 v návinoch 30m, polyesterové.  Silná niť pre zvlášť švy, ktorými chceme zvýrazniť  okraj oblečenia. Vhodná je aj pre džínsovú textíliu, šitie batohou, lehátok a čalunenia. Využíva sa pre obšívanie gombíkových dierok.

Doporučená sila ihli : čm 110-130

ASPOTEX 120 v návine 100m, polyesterové. Je to objemová niť z tvarovaného polyesteru. Svojim charakterom zaručuje výborné zakrytie okrajov pri začisťovacích švoch ( overlock ) a je mimoriadne elastická. Používa sa pri šití trikotáže, spodného prádla, plaviek a elastického odevu.

 TRIANA v návinoch 100 a 400m z mercerovanej bavlny. Vhodná pre šitie bavlneho oblečenia, prádla, utierok, obrusov z bavlny. Doporučená sila ihli : čm 80-100.

Lanové nite sú jedným z najodolnejších a najpevnejších materiálov. Sú vhodné pre korálkovanie ako návlekový materiál, drhanie a dalšie hobby techniky. Hrúbka nite je približne 1 mm.

Pružnú niť môžeme použiť na rôzné druhy perličiek, alebo ju tiež použiť k technike vrapovania (sťahovať látku pomocou navlečenej úzkej guľatej gumy). Nite sú v rôznych farebných variantách o priemere 1mm.

Lurexové tkané ovíjané nite  s vysokou pevnosťou sú  vhodná pre ozdobné švy a preševy. Táto niť je vhodná pre ručné šitie a vyšívanie.

Monofilové   šicie nite sú určené pre neviditeľný steh, vhodné k šitiu na tkacom ráme a k výrobe šitých šperkov.